کیف چرم برتر

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که سعی به گسترش کسب و کار خود داشته باشید اما هر بار با مانعی در این مسیر رو به رو شده باشید؟ پس با گروه کیف چرم برتر همراه شوید.

گروه چرم برتر برای اینکه این مشکلات را رفع کند با کمک متخصصانی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند، اقدام به تولید ویدئوهای آموزشی کرده است که افراد با تماشای آن‌ها می‌توانند به طور دقیق با طریقه دوخت و تولید انواع کیف چرم آشنا شوند و با تولید این کیف‌ها، کسب درآمد داشته باشند.

ویدئوهای آموزشی

این اطمینان را به شما خواهیم داد افرادی که از ویدئوهای آموزشی چرم برتر استفاده می‌کنند با سرعت بیشتری می‌توانند تولید کیف داشته باشند. همچنین برخی از افراد ممکن است تمایل به خرید بسته‌های نیمه آماده چرم برتر داشته باشند. در این صورت جلوی دوباره کاری‌ها گرفته می‌شود و می‌توانند مواد اولیه‌ و الگوهایی را در اختیار داشته باشند که توسط مختصصانی که چندین سال در زمینه تولید کیف چرم فعالیت داشته‌اند، تهیه و برش خورده است.

همچنین در برخی موارد مشاهده می‌شود که افراد هزینه زیادی را صرف می‌کنند تا مواد اولیه برای تولید کیف چرم خریداری نمایند اما بعد از مدتی، چرم‌ها یا دیگر مواد خریداری شده، دچار تغییراتی می‌شوند و کیفیت خود را از دست می‌دهند اما با خرید بسته‌های نیمه‌آماده‌ای که توسط گروه چرم برتر به تولید می‌رسند، این مشکل رفع خواهد شد زیرا در این بسته‌ها، مواد اولیه‌ای قرار گرفته‌اند که از بالاترین کیفیت برخوردار هستند و چندین بار جنس، نوع و دیگر ویژگی‌های آن‌ها مورد ارزیابی قرار گرفته است.

اینستاگرام ما را دنبال کنید

صفر تا صد تولید کیف چرم

همچنین برخی از افراد، ممکن است به طور کامل با دوخت کیف چرم آشنایی نداشته باشند و با خرید ویدئوهای آموزشی چرم برتر می‌توانند با صفر تا صد تولید کیف چرم آشنا شوند و با رعایت نکاتی که در این ویدئوها به آن‌ها اشاره شده است، کیف‌هایی با کیفیت بالا و در عین حال زیبا به تولید برسانند و کسب درامد داشته باشند.

▪️کیف چرم در چرم برتر

متخصصانی که در گروه چرم برتر فعالیت می‌کنند، مدت زمان زیادی تحقیق کرده‌اند تا ببینند کدام نوع از کیف‌ها از فروش بالایی برخوردار هستند و سپس بر این اساس، در ویدئوهای آموزشی به آموزش آن‌ها به افرادی که تمایل به یادگیری کیف چرم دارند، پرداخته‌اند. مجموعه چرم برتر می‌تواند الگوها و یا بسته‌های نیمه آماده‌ای را در اختیار شما قرار دهد که با به کار گیری آن‌ها بتوانید کیف‌هایی زیبا که از فروش بالایی برخوردار هستند را تولید کنید.

در ادامه به معرفی برخی از کیف‌های چرم که می‌توانید با همراهی چرم برتر آن‌ها را به تولید رسانید، اشاره شده است.

ــ کیف کمند:

کیف کمند در حقیقت یک نوع کیف پول محسوب می‌شود که شما با تهیه آن می‌توانید علاوه بر مدارک خود، عکس نیز درون آن قرار دهید. این نوع کیف پول هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها قابل استفاده می‌باشد. کیف پول کمند، ظاهری ساده و در عین حال زیبا دارد به همین دلیل مورد پسند بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای تهیه این نوع کیف پول به زیپ، آستر، تلق، دکمه‌های چهار پایه و … نیاز است.

کیف چرم

ــ کیف برنا:

اگر چند دسته کلید دارید و نگران هستید که مبادا گم یا پراکنده شوند به شما پیشنهاد می‌کنیم که با آموزش جاکلیدی برنا آشنا شوید. این نوع جا کلیدی، قابلیت قرارگیری ۸ تا ۱۰ عدد کلید وجود دارد و در آن به جای استفاده از حلقه، یراق به کار رفته است که می‌توانید کلیدها را درون آن قرار دهید در این صورت از کلیدها، محافظت بیشتری می‌شود. جا کلیدی برنا طراحی ساده و زیبایی دارد و با دوخت دو سوزنه می‌توانید آن را به تولید برسانید. برای تهیه جاکلیدی برنا نیاز به مواد اولیه کمی خواهید داشت.

کیف چرم

ــ کیف سپهر:

کیف سپهر یک نوع کیف پول مردانه محسوب می‌شود و به این دلیل که آقایان تمایل دارند از کیف‌هایی با طراحی ساده، استفاده کنند، مورد پسند بسیاری از آن‌ها قرار گرفته است. کیف پول سپهر از این قابلیت برخوردار است که بتوانید کارت‌های بانکی خود را درون آن قرار دهید. این نوع کیف پول دوام بالایی دارد و در اندازه استاندارد طراحی شده است و می‌توانید آن را به عزیزانتان هدیه دهید.

کیف چرم

ــ کیف ارغوان:

کیف ارغوان یک نوع کیف رو دوشی محسوب می‌شود که از فروش بالایی برخوردار است. به همین دلیل، بسیاری از افرادی که وارد عرصه تولید کیف چرم می‌شوند تولید این نوع از کیف چرم را در اولویت قرار می‌دهند. کیف ارغوان از جاکارتی و جیب‌هایی در داخل و پشت کیف برخوردار است و این یکی از ویژگی‌های مثبت این نوع کیف محسوب می‌شود.

کیف چرم

ــ کیف کرانه:

کیف کرانه، یک کیف چرم دوشی محسوب می‌شود و برای تولید آن، نیاز به طی کردن چند مرحله است. به عنوان مثال در تولید این نوع کیف چرم، باید با نصب مد برگردون آشنا باشید و طریقه نصب دکمه‌های آهنربایی را بدانید. سرزیپ انداختن و دوخت دو سوزنه از دیگر مواردی هستند که برای تولید این کیف چرم، باید آشنایی کامل با آن‌ها داشته باشید.

کیف چرم

ــ کیف کیان:

کیف کیان، یک نوع کیف پول به شمار میرود که از فروش بالایی برخوردار است. این نوع کیف پول دارای سه لت می‌باشد و از این قابلیت برخوردار است که ۱۵ عدد کارت بانکی را در خود جای دهد. برای تولید کیف کیان باید با طریقه نصب تلق‌ها، قفل منگنتی و زیپ آشنا باشید و بدانید آستر کشی به چه نحوی انجام می‌شود.

کیف چرم

ــ کیف جامدادی استوانه‌ای:

کیف جامدادی استوانه‌ای را شما هم می‌توانید به عنوان یک جامدادی و هم به عنوان کیف وسایل آرایش مورد استفاده قرار دهید. یکی از مزیت‌هایی که یادگیری تولید کیف جامدادی استوانه‌ای دارد این است که اگر با نحوه دوخت آن آشنا شوید، می‌توانید نمونه‌های مشابه را نیز بدون هیچ گونه مشکلی به تولید برسانید. برای دوخت کیف چرم جامدادی استوانه‌ای نیاز است که با طریقه دوخت طبله‌های گرد و سرزیپ انداختن آشنا باشید.

کیف چرم

ــ کیف سحر:

کیف سحر یک نوع کیف پول به شمار می‌رود که دارای دو لت است و در آن قسمتی وجود دارد که می‌توانید کارت‌هایتان را نیز قرار دهید. برای تهیه کیف پول سحر به زیپ، آستر، دکمه آهنربایی شطرنجی و … نیاز دارید که برای نصب هر یک از آن‌ها باید اصولی را رعایت کنید تا نتیجه‌ای مثبت حاصل شود.

کیف چرم

ــ کیف آریانا:

کیف آریانا یک نوع کیف اسپرت است و قابلیت استفاده برای خانم‌ها و آقایان را دارد. در ویدئوی آموزش دوخت کیف آریانا، شما آموزش می‌بینید که چگونه بدنه جلو و پشت کیف را تکمیل کنید. همچنین با طریقه نصب پفکی، زبانه و نحوه آستر کشی آشنا خواهید شد. در این ویدئوی آموزشی شما خواهید آموخت که رعایت چه نکاتی باعث می‌شوند که در مدت زمان کوتاهی، این نوع کیف چرم را با کیفیت بالا به تولید برسانید.

کیف چرم

ــ کیف پریا:

کیف پریا یک نوع کیف پول محسوب می‌شود که به علت طراحی ساده از آن استقبال خوبی شده است. شما با تماشای ویدئوی آموزش کیف چرم پریا یاد می‌گیرید چگونه و از چه مرحله‌ای کار خود را شروع کنید و هر یک از مراحل به چه صورتی باید انجام شوند تا نتیجه‌ای مثبت حاصل شود. آستر کشی، چگونگی دوخت تکه‌های چرم و نصب زیپ از دیگر مواردی هستند که در این ویدئو به طور کامل با آن‌ها آشنا خواهید شد.

کیف چرم

ــ کیف رایکا:

رایکا یک نوع جاکارتی محسوب می‌شود که از اندازه‌ای استاندارد برخوردار است و به این دلیل که با هزینه کمی به تولید می‌رسد، بسیاری از خانم‌هایی که به دنبال تولید کیف چرم هستند این نوع از جاکارتی را برای تولید انتخاب می‌کنند. جاکارتی رایکا از این قابلیت برخوردار است که ۳ تا ۵ کارت را در خود جای دهد.

 

 

دوره های آموزشی ما را تماشا کنید

ــ کیف آذر:

کیف آذر کیف پولی می‌باشد که خانم‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. این کیف پول به این دلیل که در مدت زمان کوتاهی تولید می‌شود و هزینه‌ای که برای تولید آن صرف می‌شود بسیار کم است، با استقبال زیادی رو به رو شده است. شما با تماشای ویدئوی آموزشی کیف پول آذر می‌توانید یاد بگیرید برای آسترکشی به چه نکاتی باید توجه داشته باشید و اینکه قطعات چرم را چگونه به یکدیگر متصل کنید و زیپ را بچسبانید و در هر مرحله به چه نکاتی باید توجه داشته باشید.

کیف چرم

ــ کیف نگین:

کیف نگین یک نوع کیف پول است که دارای دو لت می‌باشد و از طراحی ساده و کیفیت بالا برخوردار است.

برای اینکه بتوانید کیف پول نگین را به تولید برسانید، باید با مواردی مانند: اندازه تکه‌های چرم کیف پول، آسترکشی، سوزن نخ کردن، نصب دکمه آهن ربایی، دوخت قسمت جا عکسی، دوخت قسمت جاکارتی و دوخت دو سوزنه آشنایی کامل داشته باشید.

کیف چرم

ــ کیف آراد:

کیف آراد یک نوع کیف دسته چک محسوب می‌شود و در صورتی که با طریقه دوخت این نوع کیف چرم آشنا باشید، این امکان برای شما به وجود خواهد آمد که یراق‌های کیف‌های مشابه را بدون هیچ گونه مشکلی بتوانید نصب کنید. برای اینکه بتوانید کیف آراد را به تولید برسانید باید با طریقه آسترکشی، نصب جاکارتی‌ها، نصب قفل منگنتی و … آشنایی داشته باشید.

کیف چرم

ــ کیف بیتا:

یکی از کیف‌هایی که توانسته بخاطر طراحی زیبایی که دارد، مورد پسند بسیاری از خانم‌ها قرار گیرد، کیف چرم بیتا می‌باشد. این نوع کیف چرم برای افرادی مناسب است که به دنبال یک کیف با طراحی ساده هستند. برای اینکه بتوانید کیف بیتا را تولید کنید به سگک گلدانی، مد بر، زیپ و سرزیپ، چهارگوش ساده مفتولی، چسب، آستر اشبالت و … نیاز دارید.

کیف چرم

ــ کیف آرتین:

کیف پول آرتین از استحکام بالایی برخوردار است  و به این دلیل که میتوان چند کارت را درون آن قرار داد، مورد پسند بسیاری از افراد قرار گرفته است. برای اینکه بتوانید کیف پول آرتین را به تولید برسانید، به هفت تکه چرم و تعدادی آستر نیاز دارید در حقیقت چرم و آستر مواد اولیه اصلی شما محسوب می‌شوند.

کیف چرم

ــ کیف دیاکو:

از ویژگی‌های جاکارتی دیاکو میتوان به طراحی آن بر اساس کارت‌هایی که در ایران وجود دارند، اشاره کرد. این نوع جاکارتی می‌تواند ۱۲ عدد کارت را در خود جای دهد و درب آن بسته می‌شود. برای اینکه بتوانید کیف دیاکو را تولید کنید به آستر برش خورده، کاور جاکارتی، دکمه چهارپایه و نخ موم دار نیاز دارید و باید با دوخت دو سوزنه نیز آشنایی داشته باشید.

کیف چرم

ــ کیف مینا:

کیف مینا با نام کیف پستچی نیز شناخته می‌شود. برای اینکه بتوانید کیف چرم مینا را به تولید برسانید، باید با یراق کاری، پرچ کاری و دوخت حصیری آشنا باشید. برای تولید کیف مینا نیازی نیست افراد زمان زیادی را صرف کنند و اگر نحوه دوخت این نوع کیف را یاد بگیرید، نمونه‌های مشابه را نیز می‌توانید به تولید برسانید. همچنین برای دوخت این نوع از کیف چرم نیازی به دوخت تبله نیست و این یکی از ویژگی‌های مثبت کیف مینا برای افرادی است که با این نوع دوخت آشنایی کامل ندارند. از دیگر ویژگی‌های کیف پستچی به دوام و استحکام بالای آن میتوان اشاره کرد.

کیف چرم

ــ کیف ماهان:

کیف ماهان یک نوع کیف پول است که دارای دو لت می‌باشد . این کیف از استحکام بالایی برخوردار است و با تولید آن می‌توانید فروش خوبی داشته باشید. افرادی که کارت‌های زیادی دارند، پیشنهاد می‌شود از کیف پول ماهان استفاده کنند زیرا از این قابلیت برخوردار است که ۲۱ عدد کارت را در خود جای دهد. یکی دیگر از ویژگی‌هایی که این نوع کیف چرم دارد این است که امکان قرارگیری موبایل در آن وجود دارد و می‌توانید به عنوان کیف موبایل نیز از آن استفاده نمایید.

کیف چرم

ــ کیف ماتیسا:

کیف چرم ماتیسا، یک نوع کیف حمایلی محسوب می‌شود. از ویژگی‌های این نوع کیف چرم میتوان به برخورداری آن از جیب داخلی و بسته شدن با دکمه مگنتی اشاره کرد. این نوع کیف دارای اندازه ۲۵ در ۲۴ سانتی متر است و یک بند بلند دارد که به شما این امکان را می‌دهد از آن به صورت شانه‌ای استفاده کنید. همچنین برای دوخت این نوع کیف چرم از دوخت دو سوزنه استفاده شده است.

کیف چرم

ــ کیف شوکا:

کیف شوکا یک نوع کیف ادارای زنانه می‌باشد که در دو رنگ بنفش و عسلی به تولید رسیده است. بسته شدن این کیف با استفاده از زیپ صورت می‌گیرد و دارای ۷ عدد جیب داخلی و ۳ عدد جیب خارجی می‌باشد. برای دوخت این نوع کیف چرم از دوخت دو سوزنه استفاده شده است و دارای یک دسته کوتاه و یک دسته بلند است تا از آن بتوان هم به صورت دستی و هم به صورت شانه‌ای استفاده کرد.

کیف چرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود | ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد