شما اینجا هستید:

«کاور کردن دکمه»

با مشاهده‌ی این ویدئو چه چیزی یاد می‌گیرید؟

در این ویدئوی آموزشی، با کاور کردن دکمه چهار پارچه آشنا خواهید شد. همچنین خواهید آموخت که برای کاور کردن از چه نوع چرمی باید استفاده کنید. در ادامه نکاتی کاربردی را فرا می‌گیرید.

به چه دلیلی باید آموزش کاور کردن دکمه را یاد بگیرم؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دوست داشته باشید، کیف چرم شما دکمه‌ی همرنگ با خودش را داشته باشد. در این صورت کاور کردن دکمه، راه حل مناسبی است تا دکمه‌ رنگ سفید، زردقلم و یا طلایی نباشد.

ویدئو آموزش کاور کردن دکمه شامل چه نکاتی می‌شود؟

اولین نکته‌ای که در اینجا وجود دارد، این است که چرم ما باید نازک باشد. علت استفاده از چرم نازک، این است که اگر چرم ضخیم باشد، دکمه با چرم کاور نمی‌شود و هنگام تا زدن کار، با مشکل رو به رو می‌شویم.
برای کاور کردن دکمه، ابتدا دکمه را روی چرم بگذارید و با توجه به سایز دکمه‌ای که دارید، دایره‌ای بر روی چرم رسم کنید و آن را برش بزنید. برای کشیدن دایره بر روی چرم، می‌توانید از پرگار استفاده کنید تا کار شما تمیز‌تر شود. پشت چرم و دکمه را چسب بزنید و اجازه بدهید تا چسب هوا بخورد و کمی خشک شود. سپس دکمه را در وسط دایره بچسبانید. دایره‌ی چرمی را با انگشتانتان کاملاً جمع کنید تا دکمه پوشش داده شود. به این علت که از چرم نازک استفاده کرده‌اید به آسانی می‌توانید چرم را به سمت داخل تا بزنید. همانطور که گفتیم دقت داشته باشید بعد از اینکه چسب زدید اجازه دهید تا چسب تا حدودی خشک شود. دلیل این کار این است که اگر چسب خشک نشود، هنگامی که دکمه را بر روی آن قرار می‌دهید دکمه سر می‌خورد.

دوره های پیشنهادی برای شما

کیف کیان

کیف برنا
کیف آراد

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

ویدئو های چرم برتر مهرسانا را در یوتیوب و آپارات دنبال کنید

آپارات

یوتیوب

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مقالات پیشنهادی

ارتباط با پشتیبانی در واتساپ