دوره آموزشی

کیف های دوشی زنانه

با ۸۰% تخفیف استثنایی

۱,۷۵۰,۰۰۰ تومان

فقط ۳۵۰,۰۰۰ تومان

تمام آنچه برای تبدیل شدن به یک چرمدوز ماهر نیاز دارید

شرکت در دوره سرفصل های دوره
baner zanane new6

معرفی دوره زنانه

کیف دوشی یا رودوشی به ویژه کیف های دوشی چرم یکی از انواع پرکاربرد کیف های زنانه و مردانه است. این مدل کیف ها با داشتن اندازه های مختلف، به یکی از محبوب ترین مدل های کیف تبدیل شده است. کیف های دوشی دارای ویژگی های زیادی است، اندازه و ابعاد کوچک یا بزرگ بودن یا راحتی آن است. این کیف ها بهترین سازش بین همه مدل های کیف چرمی را دارد. به این ترتیب این کیف چرمی با بهترین دوخت و با کیفیت بالا یا با هر نوع استایلی را دارا می باشد. کیف های دوشی همان طورکه از نامشان پیداست بر روی شانه حمل می شوند و احساس راحتی می کنید.

این دوره به درد چه کسانی میخوره؟

این دوره برای همه هنرجوهای چرمدوزی مناسب می باشد فقط کافیه اگر میخواین با الگوهای پرینتی کار کنین برش و سوراخ زدن رو یاد داشته باشین و ما بقیش رو ما صفر تا صدشو گفتیم

شرکت در دوره

ویژگی های این دوره

سوالات متداول

در این دوره ۵ مدل کیف به شما نشان داده خواهد شد ولی شما میتونین فقط از بین ۱۱ مدل خودتون ۸ مدل رو انتخاب کنین و داشته باشین.

خیر؛ مخصوص یک نفر و آن هم شخص خریدار دوره میباشد و استفاده شخص دیگر کاملا غیر قانونی و غیر شرعی و مجموعه ما راضی نمیباشد.

دوره آموزش مجازی دوخت کیف های چرمی رودوشی در بستر اپلیکیشن مهربانو که برای پلتفرم های مختلف طراحی شده به شما ارائه می شود. شما عزیزان پس از خرید دوره یک لایسنس دریافت خواهید کرد که از طریق آن میتوانید این دوره را در اپلیکیشن خود مشاهده نمایید.
لازم به ذکر است که هر لایسنس فقط روی یک دستگاه و اپلیکیشن اجرا میشود و اجازه دسترسی دونفر را به محتوای دوره نمیدهد.

پشتیبانی دوره ها تا یکسال میباشد

zanane new trans

روش های ثبت نام در دوره

شما به سه روش میتوانید در دوره کیف های رو دوشی ثبت نام کنید:

نقدی : در این روش مبلغ ۰۰.۰۰۰ ۷ تومان به شماره کارت زیر واریز نمایید و عکس فیش واریزی به همراه نام و نام خانوادگی و تلفن همراه را در دایرکت اینستاگرام ما ارسال کنید در این روش از تاریخ ۱۲دی ماه دوره در پنل شما قرار خواهد گرفت.

قسطی : برای تسهیل در شرایط پرداخت برای شما هنرجوی گرامی امکان پرداخت قسطی این دوره طی پرداخت دو قسط فراهم گردیده که میتوانید مبلغ ۳۵۰.۰۰۰ تومان را الان و مابقی آن را تا تاریخ ۵ آبان ماه ۱۴۰۳ پرداخت کنید. در این روش ۳ مدل کیف از ۸ مدل در پنل شما قرار میگیرد و بقیه مدل ها بعد از پرداخت قسط دوم در پنل کاربری شما قرار میگیرد.

پیش ثبت نام : از آنجایی که ۷۱ درصد تخفیف، جذابیت بسیار زیادی دارد و ممکن است هم اکنون شرایط پرداخت این مبلغ رو نداشته باشید برای اینکه تخفیف را برای خودتان حفظ کنید و این فرصت رو از دست ندهید میتوانید با مبلغ ۲۰۰.۰۰۰ تومان این دوره را ثبت نام و ما بقی را تا ۵ آبان ماه ۱۴۰۳ تسویه حساب کنید در این روش ۲ مدل کیف در پنل شما قرار میگیرد و ما بقی مدل ها بعد از تسویه حساب کامل در پنل فعال میشود.