چطوری توی چرم برتر
امتیاز
جایزه
هدیه
بگیریم؟!

در سایت آموزشی چرم برتر از این پس شما عزیزان می توانید با فعالیت کردن در زمینه های مختلف امتیاز بگیرید و با خرج کردن همین امتیازات محصولات ما رو رایگان از آن خود کنید.

حالا این که چطور این کار رو انجام بدید رو در ادامه به شما میگیم پس همراه ما باشید.


فایل الگوی پرینتی و لیزری انواع محصولات چرمی-چرم برتر توسط مرجان محمدی

چطوری
امتیاز بگیریم؟

برای امتیاز گرفتن در سایت ما روش های مختلفی برای کاربران وجود دارد که با انجام هر کدام از این کارها امتیازات مشخصی برای کاربر در نظر گرفته می شود، این فعالیت ها به این شرح است:

1- مشاهده مقالات: هر کدام از مقالات سایت ما رو که واردش بشید و شروع به مطالعه کنید، پس از 5 دقیقه 10 سکه به شما تعلق می گیرد.

2- مشاهده محصولات: هر کدام ازمحصولات ما رو که واردش بشید و مشاهدش کنید، بعد از 2 دقیقه 2 سکه به شما تعلق می گیرد.

3- خرید محصول: به ازای خرید هر محصول هم می تونید 20 سکه دریافت کنید.

4- ثبت نظر: در صورتی که اولین نفری باشید که برای یک محصول نظر ثبت می کنید، این جا هم 5 تا 10سکه نصیبتون میشه.

5- ثبت نام: در صورتی که کاربر جدید هستید، این فرصت رو دارید که فقط با ثبت نام خودتون تو سایت ما 30 سکه از آن خود کنید.

6- معرفی به دوستان: اگر ما رو به دوستانتان معرفی کنید به این شرط که آن ها هم در سایت ما ثبت نام کنند 100 سکه جایزه می گیرید.

7- تکمیل پروفایل: با تکمیل کردن پروفایل خودتون از قسمت “تنظیمات کاربری” و ثبت نام، تاریخ تولد، ایمیل و تصویر پروفایلتان 50 سکه میبرید.

8- اشتراک گذاری صفحات: هر کدام از صفحات سایت ما را که به اشتراک بگذارید به واسطه بازدید از طریق آن لینک می توانید 10 سکه هدیه بگیرید.

9- امتیازدهی ستاره ای: در قسمت نظرات هنرجویان در صفحه هر محصول، در صورتی که نظرتان در مورد محصول و دوره را با اعطای ستاره از یک تا پنج ستاره برای ما ارسال کنید 5 سکه هدیه می گیرید.

10- بازدید روزانه: هر روزی که فقط از سایت ما بازدید کنید و صفحات مختلف سایتمان را ببینید بعد از 3 دقیقه بازدید صفحه 2 سکه دریافت خواهید کرد.

11- سالگرد عضویت و تولد: شما عزیزان در روزهای تولد و سالگرد عضویتتان در چرم برتر هم هرکدام 50 سکه به عنوان هدیه از ما دریافت می کنید.

چطوری با امتیازمون
جایزه بگیریم؟

برای تبدیل امتیازات خود به جایزه های ما کار سختی لازم نیست انجام بدید، فقط کافیه که وارد پنل کاربری خود بشید و از منوی سمت راست خودتان به قسمت “امتیازات و ماموریت ها” برید، داخل این بخش همه آن چیزهایی که مربوط به امتیازات شما می شوند را مشاهده خواهید کرد و در دسترستان است و می توانید آن ها را مدیریت کنید.

در مرحله بعد وارد “قسمت جوایز” بشین و جوایز جذابی که برای شما در نظر گرفتیم را ببینید، هر کدام از جوایز را می تونید با یک تعداد سکه مشخص که برای هر محصول متفاوت است را دریافت کنید.

  • منتخبی از جوایز قابل دریافت به صورت رایگان: